Select Page

Naujienos

Antradienį, kovo 5 dieną, įėjusius į Gimnaziją  pasitiko ir koridoriuose sveikino Užgavėnių persirengėliai – Jaunikių pora, Raganos, Velniai, Giltinė, Čigonai. Šiais Užgavėnių personažais  bent trumpam galėjo pabūti ir gimnazistai, ir mokytojai.  Šventinio šurmulio pagauti norintys fotografavosi persikūniję į  persirengėlius –  nuotraukos buvo panaudotos netikėtai gimusiai ir skaitykloje eksponuotai  mokytojos J.Vaišvilės ruoštai parodai. Pasirodo, kalendorinės šventės proga „persirengė“ ir skambutis – į pamoką ir iš pamokos kvietė tradicinė žemaitiška Užgavėnių daina. O tradicinių mielinių blynų buvo galima paragauti mokyklos valgykloje. Nuotaikingos šventės idėjos autorė  – lietuvių kalbos mokytoja Raimonda Kačerauskienė, kuri taip sumaniai praktiškai pritaikė etnokultūros kurso medžiagą, jos talkininkai – IC ir IB klasių mokiniai bei valgyklos darbuotojos. Tikimės, kad pavasaris ne už kalnų!