Select Page

Naujienos

,,GELTONA, ŽALIA, RAUDONA” – tinklinio turnyras, skirtas VASARIO 16-ajai paminėti,  vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė ,,Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomi ir veiklūs. Vasario 14 dieną į sporto salę rinkosi gimnazistų tėveliai, buvę mokiniai, mokytojai, gimnazistai, pasipuošę trijų spalvų sportinėmis aprangomis. Balkonuose klegėjo sirgaliai, didžiuodamiesi tik trim spalvom – GELTONA, ŽALIA, RAUDONA. Pirmasis šventinis – sportinis susitikimas įvyko. Vienas prieš kitą žaidė tėtis Jonas Gliožeris ir jo dukra Gabija Gliožerytė.  Prieš savo buvusius mokinius žaidė Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokytojas Artūras Podlinevas. Buvę gimnazistai Ronaldas Rusys, Justinas Butkus ir Paulius Girevičius pažadėjo ir kitais metais Vasario 16-ąją švęsti Palangos senojoje gimnazijoje. Puiki nuotaika, draugiška, šventiška atmosfera lydėjo visas varžybas, kurias visiškai nedideliu skirtumu laimėjo Palangos senosios gimnazijos šeimininkai – Gintarė, Daumantė, Ignas, Rokas, Gabija, Augustas, Žilvinas. Beje, pastarasis išrinktas geriausiu turnyro žaidėju. Geriausiu svečių žaidėju išrinktas  mokytojas Artūras  Podlinevas. Organizatoriai apdovanojo geriausius žaidėjus  asmeninėmis dovanėlėmis. Pasibaigus varžyboms atminčiai jaunuoliai visiems įteikė po suvenyrinę trispalvę. Palangos senosios gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais Egidijumi Kukta ir Dalia Rakauskiene jautėsi puikiai pažymėję tokią brangią Lietuvai datą. Juk tik visi kartu būdami esame ir būsime stiprūs.

Kūno kultūros mokytoja Dalia Rakauskienė