Select Page

Naujienos

Toks moto pasirinktas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos paminėjimui, kuris vyko vasario 15 dieną Gimnazijos didžiojoje aktų salėje. Nors Vasario 16 –osios renginiai prasidėjo dar vasario 14 -ąją šventiniu tinklinio turnyru „Buvę ir esami“, didysis srautas renginių vyko būtent penktadienį.  Tą dieną pagal klasių srautus ir poreikius gimnazistams vyko daug prasmingų renginių : lietuvių kalbos („Pasijautau lietuviu esąs“, „Akrostichas Lietuvai“), anglų kalbos („Lietuvis nepriklausomybė pasaulio akimis“), matematikos („Istorija matematine kalba“), istorijos („Lietuvos dvidešimtukas“), muzikos („Karaokė Lietuvai“) pamokos, istorijos-anglų kalbos pamoka apie Palangos krašto prijungimą, istorijos-ekonomikos pamoka („Demokratinė Lietuva“), II užsienio kalbos pamokos („Meilės laiškas Lietuvai“). II klasių gimnazistai dalyvavo protmūšyje „Mano Lietuva“, I-okai – edukacinėje veikloje Palangos Gintaro muziejuje, III ir I klasių gimnazistai galėjo rinktis veiklą kūrybinėse dirbtuvėse – kurti darbus karpinių instaliacijai „Tau, Lietuva“, instaliacijai „Po akrą“, dailės darbų parodai „Geltona. Žalia. Raudona“, o pertraukų metu Gimnazijos fojė buvo demonstruojamas dokumentinis filmas „Lietuvos nepriklausomybės kovos“.