Select Page

Naujienos

„Pats gražiausias renginys anglų kalba. Mūsų pasididžiavimas“, – vienu balsu teigia anglų kalbos mokytojai A.Janušienė, J.Žulkus,  A.Kaklienė ir buvusi gimnazijos mokytoja G.Pečiukevičienė, atvykusi pasidžiaugti renginiu. Šių metų tema „Gamta- bendra kalba“ (‚Nature is a common language‘), kuri iš pirmo žvilgsnio pasirodė sudėtinga, pažadino gimnazistų kūrybiškumą. Nuo dirbtinio intelekto iki greitosios mados, kūno kalbos, taršos ir žiauraus elgesio su gyvūnais – tiek įvairių idėjų turėjo gimnazistai. Iš didelio jų būrio, kalbas pristačiusių klasių grupėse, finaliniame renginyje pasiryžo dalyvauti 12 kalbėtojų iš IID ir trečių gimnazijos klasių: Dovydas Žemaitaitis, Gabija Juozapaitytė,  Marius Gruzdys, Justė Jankauskaitė, Giedrė Šarkaitė, Justė Pankevičiūtė, Laurita Vagener, Eglė Petreikytė, Urtė Arlauskaitė, Eglė Baužytė, Aušrinė Plonytė ir  Stasys Jonkus. V.Jurgučio pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos A.Gritėnaitė ir T.Moždžer, parengusios šešis aštuntų klasių mokinius, kurie kalbas pristatė svečių teisėmis,  gyrė konkurso dalyvių originalias idėjas, turtingą anglų kalbą, laikyseną ir drąsą. Konkurso nugalėtoja Justė Jankauskaitė  atstovaus Palangos senajai  gimnazijai nacionaliniame ture, kuris vyks Klaipėdoje LCC universitete kovo 8 d.

Anglų kalbos mokytoja Audra Kaklienė