Select Page

Naujienos

Vasario 11 ir 12 dieną IB ir IC  klasių  biotechnologijų grupės dalyvavo Kretingos muziejaus duonos kepimo edukacijoje. Užsiėmimas vyko  Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centre. Edukacijos metu  susipažinome su duonos svarba lietuvio buityje ir papročiuose, kepimo tradicijomis, sužinojome, kaip paruošti tešlą, patys formavome  duonos kepaliukus ir išsikepėme  juos duonkepėje, ragavome ir parsivežėme namo. Kol duona kepė, etnografinėje ekspozicijoje susipažinome su senaisiais žemės įdirbimo įrankiais, duonai kepti naudotais rakandais. Taip pat sužinojome apie kalendorines ir šeimos šventes, kuriose buvo naudojama Apeiginė duona. Įdomu, kad visa tai buvo pasakojama žemaičių tarme, kurią suprasti mums buvo nemenkas iššūkis. Išvyką iš Kretingos muziejų organizavo biologijos mokytoja Daiva Urbštienė.

Paulina Reinikytė, IC klasė