,,Atmintis gyva, nes liudija“ ir ,,Neužmirštuolė“ – tai akcijos, kuriomis prasidėjo sausio 11 diena mūsų gimnazijoje. Pirmos pamokos pradžioje, kaip ir visoje šalyje, mokyklos languose degė atminimo žvakės, vėliau gimnazistai ir mokytojai rinkosi į didžiąją salę. Ten vyko Laisvės gynėjų dienos paminėjimas – istorijos ir lietuvių kalbos pamoka, kur tylos minute buvo pagerbti žuvusieji Sausio 13 –ąją, prisimintos jų gyvenimo istorijos, susikaupimui ir apmąstymams apie praeitį, laisvės vertę ir kainą nuteikė gimnazistų Adrijos Burbaitės, Patricijos Šleiniūtės, Ulos Janulytės ir Martyno Endriuškos atliekamo dainos. Sausio 12-ąją, šeštadienį, mokyklos  bendruomenė rinksis Šviesos eisenai nuo gimnazijos iki J.Žemaičio paminklo.