Select Page

Naujienos

Palangos senosios gimnazijos sportuojančio jaunimo grupė ,,Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui” ilgai svarstė, kaip  paminėti  Sausio 13-ąją  – Laisvės gynėjų dieną.  Galvojome apie naktinį krepšinį, bet… kitą rytą būtų sunku ateiti į pamokas. Paprastos krepšinio varžybos virto krepšinio maratonu. Sausio 10 dieną visos I-okų vaikinų gimnazistų klasės, išklausiusios  jautrų kūno kultūros mokytojų Dalios Rakauskienės  ir Ingridos Želnienės pasveikinimą – priminimą apie tai, jog dabar laisvės ginti gimnazistams nebetenka, kad reikia atsakingai ir garbingai laisviems gyventi, startavo krepšinio maratone. Vaikinų penketukai nesustodami žaidė po 5 minutes. Po 60 minučių  sporto salėje estafetę perėmė vyresnių klasių krepšininkai. Vaikinai žaidė draugiškai keisdamiesi. Pralaimint vienai komandai, priešininkai padėdavo žaisti pralaimintiems, visiškai nesiekiant lygiųjų – matyt, Sausio 13-osios dvasia nusileido į Palangos senosios gimnazijos sporto salę… Sužaidus 190 minučių, teisėjui iš ,,Baltijos” pagrindinės mokyklos  Donatui Kazlauskiui paskelbus maratono pabaigą, protokole buvo skaičiai 137-137. Varžybos baigėsi  geriausio 2018 metų Palangos senosios gimnazijos krepšininkų dešimtuko paskelbimu. Tai  Nojus Vainoras, Justas Vieversys, Mantas Litvinas, Adomas Preibys, Arnas Žvirgždys, Nojus Vėlyvis, Karolis Venckus, Gvidas Jonušas, Povilas Stonkus, Povilas Labžentis. Dešimtuke puikuojasi futbolistas, tenisininkas, krepšinio mokyklos auklėtiniai. Visi jie apdovanoti asmeninėmis dovanėlėmis. Benas Jankauskas apdovanotas už draugišką elgesį žaidimo metu.  Palangos senosios gimnazijos mokiniai ne tik siekia akademinių žinių, bet ir mokosi būti laisvi ir atsakingi. Būti laisviems – atsakinga.

Kūno kultūros mokytoja Dlia Rakauskienė