Select Page

Naujienos

Sportinę veiklą gimnazistai gruodžio mėnesį užbaigė tarpklasinėmis krepšinio varžybomis. Po įtemtos kovos tapo aišku, kurios komandos stipriausios 2018/2019 m.m. I vietą iškovojo IV-okų komanda, II vietą – I-okų komanda, III vieta atiteko komandai, pasivadinusiai „RUBEROIDAI“ (pirmokai gimnazistai). Šis krepšinio turnyras – metinis projektinis darbas, kurį atliko IIIA kl. moksleivė Ema Gadeikytė, jai talkino IIB kl. mokiniai Rokas Bražinskas ir Benas Butkevičius bei IA kl. mokinė Dovilė Zaboraitė (vadovė mokytoja Ingrida Želnienė). Sportinį gruodį papildė kalėdinis krepšinio metimų konkursas, kuriame dalyvavo mokiniai, atstovavę komandas tarpklasinėse varžybose. Konkursą sudarė trys rungtys: „Karavanas“, „Baudų metimai“, ,,Tritaškių metimai“. I vietą rungtyje „Karavanas“ laimėjo Adomas Šimkus (IIA), I vietą rungtyje „Baudų metimai“ –  Mantas Zubavičius (IC), I vietą rungtyje „Tritaškių metimai“ Adomas Šimkus (IIA). Nugalėtojai buvo apdovanoti saldžiaisiais medaliais. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame  visiems dalyviams.

Kūno kultūros mokytoja Ingrida Želnienė