Taip vadinasi šį advento laikotarpį mūsų mokyklos atmosferą bei kalėdinę nuotaiką kurianti labai graži iniciatyva.  Šios idėjos autorės bei įgyvendintojos dailės mokytoja Daiva Stonkuvienė, teatro mokytoja Rimtautė Radzevičienė bei technologijų mokytoja Jūratė Vaišvilė. Joms padėjo ir mūsų mokyklos gimnazistai: Jonas Malūkas, Erika Chrimlytė, Paula Vytaitė, Karolina Žvilaitytė. Šie moksleiviai sukūrė alternatyvą –  moderniąją eglutę. Autoriai stengėsi, kad ši puošmena neatrodytų lyg eilinė, tradiciška kalėdinė eglutė. Jie sukūrė savotišką iliuziją, paremtą pasakos „Eglė Žalčių karalienė“ motyvais. Vieni joje mato moterį, kiti įžiūri suknelę. Šią akį traukiančią dekoraciją galite išvysti tik įėję į gimnaziją, prie mokyklos pagrindinio įėjimo. Be to, daugumai mokinių dažnai  kyla noras sustoti bei pasigrožėti dirbiniais, pakabintais ant langų, kurie ne tik puošia mūsų mokyklą, tačiau sudomina visus praeivius. Mokytoja D.Stonkuvienė teigė : „ Kiekviename lange kiekvienas darbas yra autorinis, išskirtinis ir nėra taip, kad vieną iškirpai ir priklijavai. Kiekvienas yra atskiras meno kūrinys.“ Ypač svarbu paminėti, jog didžiausias gimnazistų dėmesys  ir simpatija yra skiriama instaliacijai, esančiai mokyklos vidiniame kiemelyje. Ji susideda iš skulptūrų, tapybos ir natūralių buitinių daiktų bei girliandų. Idėjos autoriai padėkoja mokyklos ūkiniam personalui, kuris labai prisidėjo įgyvendinant šią iniciatyvą.  Taigi, visos šios mokyklos dekoracijos įkvėptos vienos žinomiausių bei unikaliausių  lietuvių liaudies pasakų ,,Eglė Žalčių karalienė“. Ne vienam mūsų šalies gyventojui tai gražiausia lietuviška pasaka, kuri mus moko apie meilę bei ištikimybę. Linkime meno mokytojoms neprasti įkvėpimo ir stebinti gimnaziją naujais išradingais atradimais visus ateinančius metus!

IIB klasės mokinės Judita Baranauskaitė ir Monika Raišytė