Žurnalas „Reitingai“ pristatė gimnazijų ir savivaldybių reitingus pagal mokinių mokymosi rezultatus. Žurnalo „Reitingai“ atstovai teigia, kad toks tyrimas atliekamas jau šeštus metus. Džiugu, kad Palangos senoji gimnazija savivaldybių reitinge pagal mokinių mokymosi rezultatus užima net ketvirtą vietą. Toks mokyklų sąrašas sudaromas, remiantis 2018 metų valstybinių brandos egzaminų rezultatais. Iš 60-ies savivaldybių geriausi mokinių pasiekimai: 1. Vilniaus mieste, 2. Kauno mieste  3. Klaipėdos rajone, 4. Palangos mieste,   5. Kėdainių rajone, 6. Marijampolės savivaldybėje, 7. Klaipėdos mieste, 8. Šiaulių mieste, 9. Druskininkų savivaldybėje, 10. Mažeikių rajone.

Gimnazijos informacija, parengta pagal spaudą (www.DELFI.lt 2018 m. gruodžio 5 d.)