2018 metų spalio 1 dieną Palangos senoji gimnazija buvo visiškai saugi, nes joje lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komanda, Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos komanda, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos Pakrančių apsaugos rinktinės Palangos užkardos komanda. Tik visos saugos tarnybos vykdė ne gelbėjimo darbus, o kartu su Palangos senosios gimnazijos sportininkais šventė Lietuvos policijos 100-metį. Sportinės varžybos – turnyras „Sportuokime kartu“ tampa jau tradiciniu. Jas organizuoja Palangos policija ir Palangos senoji gimnazija. Susirinkusius sveikino Klaipėdos apskrities VPK Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Kęstutis Bončkus ir Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas. 2017 metais žaidžiant krepšinį taurę laimėjo gimnazistai. Šiemet susitiko pajėgiausios tinklininkų komandos. Palangos senosios gimnazijos mokiniai nuoširdžiai spaudė rankas visiems „angelams sargams“, tačiau aikštelėje nepaliko jiems nė mažiausios vilties išsinešti pereinamąją taurę. Ugnė, Rokas, Žilvinas, Gintarė, Kristina, Joris, Augustas, Marius buvo apdovanoti atminimo dovanomis. Gimnazijai atiteko puikus krepšinio kamuolys ir malonūs policijos suvenyrai. Be medalių,  diplomų ir šakočių neliko nė vienas dalyvis. Sportininkus apdovanojo Klaipėdos apskrities VPK Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas Gintautas Pocevičius. Visi atsisveikino iki kitų metų susitikimo futbolo aikštelėje. Turnyras „Sportuokime kartu“ – puikus socialinio bendradarbiavimo pavyzdys. Už puikią, saugią, dosnią, sportišką ir saulėtą popietę dėkojame savo vyresniesiems draugams ir partneriams. Linkime sėkmės kasdieniame darbe. Laukiame kitų malonių susitikimų.

Mokytoja Dalia Rakauskienė