Su tokiu gimnazistų, klasės draugų ir mokytojų palikėjimu į jaunimo olimpiadą buvo išlydėtas III klasės mokinys Dominykas Čepys.  Jis vienintelis iš Lietuvos lengvaatlečių iškovojo kelialapį į šių metų spalio mėnesį Buenos Airėse (Argentinoje) vyksiančią jaunimo olimpiadą. Tai išties rimtos varžybos, vykstančios tik kas ketverius metus. Į jas susirenka tik patys geriausi planetos jaunieji sportininkai. D. Dominykui kelialapį į jaunimo olimpiadą garantavo sėkmingas startas Vengrijoje vykusiame Europos jaunių čempionate. Rutulio stūmimo finale jis užėmė aukštą penktą vietą (18,17 m.) Gimnazijos sporto salėje susirinkusi gausi Dominyko palaikymo komanda džiaugėsi juo ir kaip sportininku, ir kaip tiesiog geru žmogumi, garsinančiu gimnazijos, Palangos ir šalies vardą, ir plojimais išlydėjo siekti sportinių aukštumų.