Balandžio 12-ąją startavo Klaipėdos apskrities vyriausiojo  policijos komisariato (Palangos skyriaus) organizuotas tradicinis Palangos miesto moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“. Jis vyko Palangos senojoje gimnazijoje, dalyvavo gimnazijos ir Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos mokiniai. Policijos atstovai konkursą organizavo protmūšio principu. I vietą užėmė Senosios gimnazijos komanda ,,TOP” ( IV B klasė,  mokytojas Audrius Stonkus)- jie iškovojo teisę dalyvauti  zoniniame konkurso etape. II vietą užėmė komanda ,,Ekspertai” ( II C klasė,  mokytoja Rima Dargienė). III vieta atiteko komandai ,,Tazeriai” , kurią taip pat sudarė IIC klasės mokiniai ( mokytoja R. Dargienė). Sėkmės komandai ,,TOP“ zoniniame etape!