Balandžio 13-14 dienomis Kauno ,,Aušros” gimnazijoje vyko tradicinio Lietuvos mokinių anglų kalbos konkurso (9-10 klasės) šalies etapas. Jame Palangos miestui atstovavo  Palangos senosios gimnazijos  II B  klasės mokinė Justė Jankauskaitė,  kuri varžydamasi su  80 konkurse dalyvavusių mokinių  užėmė lll vietą. Mokinę konkursui ruošė anglų kalbos mokytoja Živilė Galinskaitė. Dalyviai turėjo sukurti  rašinį pagal video  įvestį tema ,,Kodėl mums reikia būti vieniems?“  Taip pat reikėjo atlikti kalbėjimo užduotį: nurodyta tema paruošti monologą  ir dalyvauti dialoge kita  tema. Vėliau mokiniai gavo komandinę užduotį – anglų kalba apibūdinti nurodytą Kauno miesto objektą.  Justė su komandos nariais kūrė ir anglų kalba pristatė video apie Kauno dramos teatrą. Justė Jankauskaitė teigia, kad dalyvavimas konkurse jai, pirmiausia, didžiulė garbė. Laimėjusi III vietą ji pajuto pasitikėjimą savo jėgomis ir pasididžiavimo jausmą bei džiaugiasi naujomis pažintimis su bendraminčiais.