Palangos senosios gimnazijos mokytojų ir mokinių komanda atrinkti dalyvauti Britų tarybos ir  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) organizuotame projekte „Svajonių komandos“ (angl. „Dreams & Teams“). Europoje sėkmingai įgyvendintas projektas mūsų šalyje organizuojamas pirmą kartą. Juo siekiama skatinti Klaipėdos regiono mokyklų bendradarbiavimą. Projekte be palangiškių pakviestos dalyvauti ir Klaipėdos Simono Dacho progimnazija, Klaipėdos „Baltijos“ gimnazija, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazija,  Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija, Klaipėdos „Žemynos“ gimnazija, Klaipėdos „Santarvės“ progimnazija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija. Projektas „Svajonių komandos“ siekia per sportines veiklas ugdyti mokinių iki 16 metų organizacinius gebėjimus, darbo komandoje įgūdžius, bendravimą, bendradarbiavimą – lyderio sugebėjimus. I projekto etapas, kuriame dalyvavo 22 pedagogai iš atrinktų Klaipėdos regiono mokyklų, vyko 2018 m. sausio 15–18 dienomis. Palangai atstovavo Palangos senosios gimnazijos mokytojai Dalia Rakauskienė ir Vitalijus Kirilovas. Mokymus vedė lektorės Viv Holt ir Sarah Thorp iš Didžiosios Britanijos, „Youth Sport Trust International“ organizacijos. Intensyviuose lyderystės mokymuose pedagogams koncentruotai  pateikta, kad sportas – tai universali priemonė vaikų ir jaunimo iššūkiams įveikti, jų lavinimui, lyderystės ugdymui.  Norėdami pasiekti galutinį „Dreams and teams“ tikslą, pedagogai susibūrė į tris komandas – po tris keturias mokyklas. Palangos senosios gimnazijos komanda  jau dabar vykdo bendrus mokymus mokiniams kartu su Klaipėdos „Vėrtungės“ gimnazijos mokytojais ir mokiniais bei „Aitvaro“ gimnazija. Kovo 14 dieną miesto sporto arenoje gimnazistai Gabija Gliožerytė, Gintarė Jasiūnaitė, Ugnė Butkevičiūtė, Deividas Kryževičius, Dovydas Žemaitaitis ir Adomas Šimkus kartu su savo bendraminčiais iš Klaipėdos gimnazijų vykdys  projekto „Svajonių komandos“  sporto renginį jaunesniems Palangos mokyklų ir Klaipėdos mokyklų pradinių klasių mokiniams.  Planuojama sukviesti į sporto šventę daugiau kaip  220 mokinukų. Šiuo metu vyksta intensyvūs mokymai, detalių studijavimas, organizavimas. Laukiame puikios jaunųjų lyderių veiklos.

„Dreams and teams“  narė Dalia Rakauskienė