Palangos senosios gimnazijos Tolerancijos ugdymo centro iniciatyva lapkričio 21 dieną buvo organizuojama pilietinė akcija ,,Atminties kelias“. Ji skirta rugsėjo 23- ajai – Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai, kuri susijusi su 1943 metų rugsėjo 23- iąja- Vilniaus geto likvidavimu. Šiais metais minime 75- ąsias Vilniaus geto likvidavimo metines. Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena Lietuvoje minima nuo 1994- ųjų metų. Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti šios dienos paminėjimus inicijuoja jau daugiau nei dešimt metų. Birutės parke prie paminklinio akmens karo metais nukankintų žydų atminimui įamžinti gimnazistai tylos minute ir menine kompozicija (pagal Grigorijaus Kanovičiaus tekstus) pagerbė Lietuvos žydų genocido aukas. ,,Reikia suvokti katastrofos dydį ir beprasmiškumą, bandyti suprasti, kodėl galėjo įvykti tokie dalykai. Nesvarbu, kad mes asmeniškai prie to neprisidėjome ar mūsų artimieji prie to neprisidėjo, ar netgi bandė gelbėti aukas, svarbu, kad mes suvoktume, jog reikia mylėti kiekvieną žmogų, kad ir kas jis bebūtų“,- tokiais žodžiais kompoziciją baigė Giedrė Šarkaitė (IIID), Justė Jankauskaitė (IIIB), Rokas Jurevičius (IIIB). Mokinius ruošė mokytojos Rimtautė Radzevičienė ir Rima Dargienė.