Palangos senoji gimnazija skelbia atranką lietuvių klabos ir literatūros  mokytojo pareigoms užimti. Siūloma darbo sutartis neterminuota, darbo krūvis 20 kontaktinių valandų per savaitę.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti:

1. Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  2. Lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo kvalifikacija.
  3. Informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

Darbo patirtis, dalyvavimas konkursuose ir olimpiadose, ugdymo patirtis su 15 – 19 metų mokiniais.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680.

Pretendentas atrankai privalo pateikti šiuos dokumentus:

prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
lietuvių kalbos ir literatūros  mokytojo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
gyvenimo aprašymą;
galima pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo atrankos paskelbimo, įskaitant konkurso paskelbimo dieną.

Dokumentų priėmimo pradžia 2018 m. rugpjūčio 10 d., pabaiga 2018 m. rugpjūčio 24 d.

Dokumentai pateikiami Palangos senosios gimnazijos kūno kultūros mokytojui, vaduojančiam direktorių, adresu: Palangos senoji gimnazija Jūratės g. 13, LT  00134 Palanga, darbo dienomis nuo 8.00 iki 15.00 val. Pietų pertrauka: 12.00 – 12.45 val. Dokumentus galima pateikti asmeniškai arba siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: info@senojigimnazija.lt

Reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai ir pakviesime į pokalbį pretendentų nurodytu el. paštu arba telefonu. Informacija teikiama tel. (8 460) 48 249.